Bigowanie jest usługą zakładu introligatorskiego mającą na celu ułatwienie zaginania danego materiału.

Bigowanie we Wrocławiu - najwyższa estetyka i dokładność

W naszej pracy nigdy nie pomijamy kwestii jakości. Wręcz przeciwnie – zawsze podejmujemy wszystkie możliwe wysiłki, by bigowanie pozwalało na osiągnięcie nienagannego efektu. Biegłość, którą udało się nam osiągnąć podczas pracy, wynika bezpośrednio z naszego doświadczenia i zaangażowania. Jako grupa kompetentnych specjalistów, doskonale wiemy, w jaki sposób:

  • dowiedzieć się o oczekiwaniach klienta

Dokładność i wykorzystanie zaawansowanych technologii to czasem za mało. Z taką sytuacją można mieć do czynienia, gdy usługodawca nie realizuje projektu zgodnie z wytycznymi klienta. U nas takie niezrozumienie nie może mieć miejsca. Od początku współpracy troszczymy się o to, by dokładnie poznać oczekiwania naszych odbiorców. W ten sposób udaje się nam osiągać w pełni satysfakcjonujące wyniki.

  • zaplanować bigowanie papieru

Z dokładnością określamy, gdzie mają znajdować się linie wgnieceń. Z pomocą profesjonalnego wyposażenia planujemy, w których obszarach będzie wykonane m.in. przeginanie wklęsłe. W ten sposób można zmniejszyć sztywność materiału w wybranym miejscu, co ułatwia późniejsze zginanie. Dobre zaplanowanie bigowania zawsze wymaga rozpoznania rodzaju papieru, określenia jego grubości i sztywności. Znajomość tych parametrów pozwala stwierdzić, jakie techniki należy wdrożyć, by odpowiednio zerwać połączenia w strukturze papieru.

  • profesjonalnie przeprowadzić cały proces

W naszym zakładzie introligatorskim bigowanie zaproszeń oraz innych artykułów z papieru bądź kartonu przebiega z udziałem takiego wyposażenia jak m.in. wykrojniki i noże bigujące. Bez specjalistycznego sprzętu nie da się zrealizować tego zadania, szczególnie jeśli zlecenie dotyczy materiałów o znacznej gramaturze.

.

Bigowanie - z nami można liczyć na szybki czas realizacji

W Introligatorni Przemysłowej dotrzymujemy terminów i szanujemy czas naszych klientów. W kwestii bigowania zaufało nam wielu odbiorców z Wrocławia oraz z innych części Polski. Podmioty, decydujące się na współpracę z Introligatornią doceniają przejrzyste warunki współpracy oraz to, że mogą obdarzyć nas pełnym zaufaniem. Nierzadko ważny jest czas, bo ewentualne opóźnienia mogą pokrzyżować plany naszym klientom i utrudnić wywiązanie się ze swoich obowiązków. Realizując bigowanie, zawsze kładziemy nacisk na to, by w terminowy sposób zrealizować zadanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi elementami oferty – dbamy o to, by nasze propozycje były kompleksowe i stanowiły odpowiedź na najczęściej przedstawiane zapotrzebowania. Oprócz bigowania oferujemy Państwu także m.in. falcowanie, spiralowanie, pakowanie w folię termiczną, listwowanie plakatów, bindowanie, pakowanie w folię termiczną i inne rozwiązania.

Z przyjemnością opowiemy więcej o naszej pracy, przybliżymy, na czym dokładnie polega każda z usług i zaproponujemy indywidualne doradztwo.