Usługa pakowania w folię termokurczliwą jest jedną z opcjonalnych form pakowania. Dzięki pakowaniu w folię termiczną produkty nie będą się kurzyły, przyjmowały wilgoci ani żadnych pyłków. Pakowanie produktów to nie tylko proces, który ma sprawić, że przedmiot staje się atrakcyjniejszy dla samego klienta. To również proces, który ma na celu zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem na przykład podczas transportu. Zachęcamy do skorzystania z tej usługi!

Pakowanie w folię termokurczliwą Wrocław - jak to wygląda?

Pakowanie w folie termokurczliwą jest czynnością, która bazuje na wykorzystaniu folii z tworzywa sztucznego, która pod wpływem użycia wysokiej temperatury skurcza się. Dzięki temu tworzy odpowiednią warstwę ochronną na produkcie.

Sam proces bazuje na wykorzystaniu zarówno ręcznej opalarki, która wytwarza potrzebne ciepło, jak i specjalnego tunelu na przenośniku. W ten sposób dba się o automatyzację, która jest bardzo potrzebna w firmie.

Pakowanie w folie termiczną Wrocław – dlaczego warto?

Warto inwestować w pakowanie w folie termiczną z wielu względów. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że dzięki temu można dostosować opakowanie pod konkretny przedmiot. Bez względu na jego wielkość oraz kształt – folia zawsze szczelnie go zabezpieczy.

Należy również pamiętać o tym, że folia ta jest wytrzymała. Dzięki temu zabezpiecza przedmiot nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed upadkiem. Dodatkowo tworzy specjalną bańkę, która nie wypuszcza powietrza. To ważne szczególnie w przypadku produktów spożywczych.

Pakowanie w folie termokurczliwą Wrocław – dla kogo przeznaczona jest nasza usługa?

Zdecydowanie pakowanie w folie termokurczliwą jest dedykowane przedsiębiorcom. Jest to spowodowane głównie tym, że w ten sposób można zwiększyć wydajność w firmie. Pakowanie w folie jest znacznie szybsze niż umieszczanie przedmiotów w opakowaniach.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na mniejsze zużycie plastiku. Dzięki temu przedsiębiorca może zadbać o odpowiednią wizytówkę swojej działalności gospodarczej. Oczywiście, zapraszamy też klientów indywidualnych!

Jakie są nasze inne usługi introligatorskie?

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych naszych usług, takich jak bindowanie, bigowanie, czy spiralowanie. Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy dokładność, terminowość i rzetelną współpracę!

OANDP – pakowanie w folie termiczną Wrocław